نتایج جستجو برای عبارت :

ASHEGHANE VELAYAT

دانلود آهنگ جدید صادق آتشی عاشقانه
Download new Music Sadegh Atashi asheghane
آهنگ جدید صادق آتشی بنام عاشقانه
وقت رسیدن تا آسمونهاس حالا دل شهر بی تاب و شیداست
گرمایه عشقت تو قلب دنیا نقل ستاره میریزه رو سر ما

دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن آهنگ عاشقانه

آهنگ های صادق آتشی
سایه ی تو بر سر ما سقف این کاشانه می شدخانه تنها با صدای خنده ی تو خانه می شد
شور و شوق بچگی لنگ صدای قفل در بودخانه با پیچیدن عطر تنت دیوانه می شد
یک بغل احساس بودی ساده و بی شیله پیلهتوی آغوش تو آدم یک شبه پروانه می شد
بی گمان حجم حضورت بیشتر از یک نفر بودبی تو این خانه وگرنه این قدر تنها نمی شد
پشت ما همواره مثل کوه بودی، کاش امشبسنگ قبر تو برای بغض هامان شانه می شد
#علی_اصغر_طلوعیدی ۹۸
۱: غزل رو به عشق پدر بزرگم «حاج ولی» نوشتم.
۲: اگر زحمتی نیست
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
دریافت
                     شاهکاری نوین در ادبیات انقلاب اسلامی ایران

تقدیم به ساحت مقدس رهبر عزیزمان ، حضرت امام خامنه ای ( مد ظله العالی  ) :

عاشقان ولایت

ما پیروان رهبر دلداده ی ولایت
   یاران با وفا و آماده ی ولایت
   عشق علی بر دل ، شور حسین بر سر
   مطیع امر رهبر ، افتاده ی ولایت
   عشاق و شیفتگان روح خدا خمینی
   رهرو راه حق حقیم ، در جاده ی ولایت
   دلدادگان مهدی ، در مکتب حسینی
   مستی و بیقراری ، با باده ی ولایت
   بر آستان رهبر
عکس پروفایل شاد عاشقانه جدید 98 با متن زیبا
گاهیمجبوریم از یک روز شروع کنیمبه فراموش کردنبه روی دلمانبه روی خاطراتمانو به روی زندگیمان نیاوریمکه اصلا کسی را داشتیمکه اصلا کسی را دوست داشتیم

دل را سر شوقی
اگرم هست
تو آنی …

عشقت نهایتی ندارد
من هر روز دوست داشتنت
را تمرین می‌ کنم
برای بیشتر عاشقت بودن

تو را فراسوی انتظار می‌ خواهم
آن سوتر از خودم
و آنقدر دوستت دارم
که دیگر نمی‌ دانم از ما دو تن
کدامیک غایب است
عکس پروفایل شاد 2018
آدم بزرگ‌
Futsal Team Bagher Al-ulum
In the Velayat Cup - August 21, 2018
تیم فوتسال باقر العلوم 
در جام ولایت _ ۳۰ مرداد ماه ۹۷
#سجاد_خلوصی
#ابوالفضل_بابایی
#ابوالفضل_التافی
#سید_حسین_نورایی
#رضا_بهلولی 
#امیر_حسین_حیدری
#محمد_طاها_صید_محمدی
#ابوالفضل_علیمحمدی
#احمد_صید_محمدی
#سید_علی_نورایی
در این مطلب میخواهم یه تبلیغات ریز برم :) شهروندان عزیز قمی میتوانند تنها با 6 هزارتومان بلیط استخر قم تهیه کنند!

استخر ولایت قم از بروزترین،مدرن ترین،تمیزترین و زیباترین استخر های شهر قم هست و با امکاناتی مانند سالن بدنسازی مجهز،ماساژ،کافه،استخری بزرگ،سونا،جکوزی و استخر مخصوص پیاده روی پذیرای شهروندان قمی میباشد.
عاشقانه بیا دانلود آهنگ جدید حسین توکلی  دانلود آهنگ جدید حسین توکلی به نام عاشقانه بیا با کیفیت بالا  Download New Music By Hossein Tavakoli Called Asheghane Biaبا متن + بخش آنلاین و دانلود مستقیم
متن آهنگ حسین توکلی عاشقانه بیا
دلربای من باش که جان از تو بگیرم بی تو قدمام جایی نمیرن
تو نگاه من باش که دنیا رو ببینم دنیا به من و چشم تو خیرست
عاشقانه بیا جانان من تو بمان دلبرانه بیا باران من تو بخوان
بی بهانه بیا دنیای من تو بمان تازه کن جانم بر جان من تو بمان
عاشقانه بی
رو گرفتی از همه، این کار خیلی بهتر است

چون خسوف ماه از انکار خیلی بهتر است

ناز داری... می‌خرم ناز تو را، قیمت بده

عاشقانه چرخ در بازار خیلی بهتر است

نازی داری... نازکن! با ناز خیلی بهتری

عاشقی با این ادا اطوار خیلی بهتر است

ادامه مطلب
سرچشمه ی فساد ازدیدگاه امیرالمومنین امام علی علیه السلام: فساد توده ی مردم، ناشی از فساد خواصّ است. خواصّ، به پنج گروه تقسیم می‌شوند: عالمان که راهنمایانِ به سوی خدایند پارسایان که راه رسیدن به خدایند، بازرگانان که اُمنای خدایند، رزمندگان که یاوران دین خدایند و حاکمان که سرپرستان خلق خدایند. پس، اگر عالم، طمّاع و مال اندوز باشد، دیگر از چه کسی باید راهنمایی خواست و اگر پارسا، به دنیا و آنچه مردم دارند راغب باشد، دیگر به چه کس اقتدا شود و ا
داستان_دو_کشور ایران_کره اوایل دهه 70 میلادی جنگ دو کُره تمام شد و [ جنوبی‌ها و شمالی‌ها ] مرزهایشان را مشخص کردند اردوگاه‌های فکریشان را هم همینطور و در همان دوران بود که ایرانی‌ها برای نخستین بار کره‌ای‌ها را از نزدیک ملاقات کردند اما این ملاقات از سر استیصال بود و کشوری که بار فقر بر دوشش سنگینی میکرد با ایران قرارداد تبادل کارگر امضا کرده بود تا بخشی از کارگرانش را برای یافتن کار راهی ایران کند و اینچنین بود که کارگران کره‌ای سر از با
ماده ۲قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران: ماده۲ـ دستگاههای مشمول این قانون عبارتند از:الف ـ کلیه وزارتخانه‌ها، سازمانها و دستگاههای اجرائی، مؤسسات و شرکتهای دولتی و ملی شده تحت پوشش و یا مدیریت دولتی اعم از اینکه دارای قوانین و مقررات خاص باشند و یا نباشند، قوه قضائیه اعم از کادر قضائی و اداری و سازمانها و مؤسسات وابسته و تابعه آنها، کانون وکلای دادگستری، کانون‌های کارشناسان رسمی دادگستری، قوه مقننه، نهاد ریاست جمهوری، سازمان صدا و
سهم مستمری بازماندگان متوفیطبق قانون تامین اجتماعی سهم مستمرى هریک از بازماندگان بیمه شده متوفى به شرح زیرمىباشد  1. میزان مستمرى همسر بیمـه شـده متـوفى معـادل پنجـاه درصـد مسـتمرى استحقاقى بیمه شده است و در صورتى که بیمه شده مرد داراى چند همسر دایـم باشد مستمرى به تساوى بین آنها تقسیم خواهد شد .  2. میزان مستمرى هر فرزند بیمه شده متوفى معادل بیست و پنج درصد مستمرى استحقاقى بیمه شده مىباشد و در صورتى که پدر و مـادر را از دسـت داده باشـد مست
دانلود رایگان فیلم بمب یک عاشقانه با لینک مستقیم
دانلود بمب یک عاشقانه کیفیت عالی 1080p
تیزر رسمی فیلم بمب یک عاشقانه
لینک دانلود قرار داده شد

موضوع فیلم :  فیلم سینمایی بمب یک عاشقانه قصه با حال و هوای موشک باران تهران در سال 1366 روایت می شود. در این فیلم به زندگی یک خانواده در دهه 60 و زمان جنگ می‌پردازد.
ادامه مطلب
دلنوشته های زیبای شهیدآوینی_ شأن انسان در این است که از زمان و مکان و مقتضیات آنها فراتر رود و غل و زنجیر جاذبه خاک را از دست و پای روح خویش بگشاید و به مقام ولایت رسد و کسی این مقام را درخواهد یافت که از خود و آنچه دوست دارد در راه خدا بگذرد و سر تسلیم به آستان قربان بسپارد و مقرب شود و خداوند در جوابش «و فدیناه بذبح عظیم» نازل کند... سلام علی ابراهیم._ شأن انسان در ایمان و هجرت و جهاد است و هجرت مقدمه جهاد فی سبیل الله است. هجرت، هجرت از سنگینی و ج
دلنوشته سلام بر رزم آوران مکتب مردانگی آنان که نام از گمنامی گرفتند....  وجنگ آمد....... میدانی چه میگویم؟؟ آری جنگ آمد. ما به دنبال جنگ نرفته بودیم.. او آمد.. تعدادی از ما جنگیدیم..رزمنده شدیم. عده ای رنگ رزمنده گرفتند..عده ای نیز رنگ رزمندگی به خود پاشیدند.. وتعدادی نیز رنگ جبهه را ندیدند و راوی جنگ شدند... عده ای رفتند...عده ای ماندند. اما یا زخم برتن یا داغ بر دل...وعده ای نیز داغ بر پیشانی زدند. عده ای مفقود،عده ای مظلوم،عده ای مغموم...وعده ای نیز مذم
دانلود آهنگ جدید حسین توکلی عاشقانه بیا
دانلود آهنگ حسین توکلی به نام عاشقانه بیا کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده عاشقانه بیا با صدای حسین توکلی از جوان ریمیکس
ترانه: مریم ذاکری, موزیک: حسین توکلی, تنظیم: امیر حیدری
Download New Music Hossein Tavakoli – Asheghane Bia

آهنگ جدید حسین توکلی را می توانید هم اکنون با کیفیت بالا دانلود نمایید.
جدیدترین آهنگ حسین توکلی، عاشقانه بیا نام دارد.
موزیک این اثر حسین توک
مدارک لازم جهت معافیت 28 و 29 ماه جبهه :فتوکپی شناسنامه+کارت ملی+پایان خدمت پدرفتوکپی شناسنامه+کارت ملی+آخرین مدرک تحصیلی+گواهی اشتغال به تحصیل+عکس3قطعهمعاف شونده(درصورتی ک فرد سرباز باشد گواهی اشتغال ب خدمت+برگه اعزام ب خدمت از پلیس+10)درصورتی ک معاف شونده برادر بالای18 سال داشته باشد :فتوکپی شناسنامه + کارت ملی + پایان خدمت یا گواهی اشتغال ب تحصیلافرادی ک دارای جانبازی میباشند روگرفت فرم شماره2 صادره از بنیادشهیدافرادی ک دارای سابقه بسیج میب
پیگیری پرداخت کمک معیشت خواهران شهدامعاون توسعه و تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: قانون کمک معیشت به خواهران شهدا اجرا شده و تا کنون حدود ۴۲۲۴ نفر از خواهران مجرد شهدا و برادران مهجور و معلول شهدا که تحت پوشش والدین بودند، کمک معیشت‌شان تا پایان ۹۷ پرداخت شده است.خبرگزاری راست قامتان:در قانون ششم توسعه بند ۸۸ ماده ب  آمده است: «دولت موظف است اعتبار لازم را به منظور تأمین حداقل معیشت گروههای عنوان شده ذیل که فاقد شغل یا درآمد باشند ر
 ابلاغیه تعیین مناطق جنگی و عملیاتی ستاد کل نیروهای مسلح موضوع ماده ۱۱۲ قانون برنامه ششمقوانین مقررات بخشنامه ها تصویب نامه دستورالعمل ها آئین نامه هاستاد کل نیروهای مسلح در نامه ای خطاب به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور مناطق عملیاتی موضوع فوق‌العاده مناطق کمتر توسعه‌یافته و بدی آب و هوا ماده ۱۱۲ قانون برنامه ششم و دیگر موارد ذکر شده در این ماده را تعیین کرد. نوع مصوبه: ابلاغیه شماره مصوبه: ۳۶۱۰/۱۳۳۳/۲۸تاریخ مصوبه: ۹۶/۹/۲۸مرجع صدور مص
وزارت دفاع؛ متولی امور رزمندگان (3)برابر بند چ ماده88 قانون برنامه ششم توسعه، قوه قضاییه، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، کانون وکلای دادگستری، کانون کارشناسان رسمی و مرکز وکلا و کارشناسان قوه‌قضاییه مکلفند در سهمیه 30درصدی ایثارگران برای صدور دفاتر خدمات قضایی و الکترونیک، سردفتری، صدور پروانه وکالت و مجوز کارشناسان رسمی دادگستری، رزمندگان را با داشتن حداقل 6ماه حضور در جبهه و فرزندان رزمندگان دارای حداقل 12ماه سابقه حضور داوطلبانه در جب
تشریح نحوه محاسبه کسر خدمت ایثارگریستاد کل نیروهای مسلح به منظور اطلاع رسانی دقیق و شفاف و رفع ابهامات، نحوه محاسبه کسر خدمت ایثارگری را تشریح کرد.به گزارش اداره کارگزینی اداره کل کارگزینی و اجرای حقوق معاونت نیروی انسانی ناجا، ستادکل نیروهای مسلح موارد زیر را به منظور رفع ابهام در خصوص نحوه استفاده از کسر خدمت فرزندان ایثارگران اعلام کرد:1 – کسر خدمت سربازی برای ایثارگری می باشد که حد نصاب معافیت یک فرزند را ندارد لذا صدور کسری تنها برا
خلاصه داستان
شرمن کلامپ، استاد دانشگاه و محقق زیست شیمی، به طرز وحشتناکی چاق است. او پس از این که دل باخته ی یکی از هم کارانش به نام کارلا پرتی می شود تصمیم می گیرد یک داروی لاغری جدید را روی خودش امتحان کند. اما بر اثر مصرف این دارو، شرمن تبدیل به مردی خودپسند و چشم چران می شود.
اندکی درباره فیلم
اگه دنبال یه فیلم میگردید که کلی باهاش بخندید حتما فیلم پروفسور دیوانه رو ببینید! سراسر فیلم پر از صحنه های طنز و خنده دار بود. البته شما فقط با یک داس
چه افرادی در حکم شهید می باشند :ماده ۳ آیین‌نامه تعیین و احراز مصادیق شهید و ایثارگر: کارکنان و افراد مشمول بندهای زیر، در حکم شهید محسوب می‌شوند: ۱- رزمندگانی که در داخل منطقه عملیاتی به سبب مأموریت‌های محوله کشته می‌شوند. ۲- کارکنان نیروهای مسلح که در حوادث و سوانح ناشی از پروازهای نظامی و انتظامی و یا حرکت شناورهای سطحی و زیرسطحی به منظور شرکت در مأموریت‌های رزمی، شناسایی رزمی، رزمایشها و عملیات علیه دشمن، گروه‌های معارض و همچنین پر
فساد در سیستم اداری دولت مانع رسیدگی به مشکلات ایثارگران استوزرا زورشان به پایین دست هایشان نمی رسد و به صراحت می بینیم که نیروهای تحت امر بعضی از وزرا با رشوه خواری، باند بازی و فساد نمی گذارند که قانون در کشور اجرایی شود تا مردم از آن بهره مند شوند. با توجه به وضعیت معیشتی جامعه ایثارگری، ایثارگران برای دارو و درمان خود از جان مایه می گذارند و دولت هم پاسخگو نیست.به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، عبدالله سامری، نماینده ایثارگر مردم خرم
دانلود آهنگ معین زد من عاشقانه شاعرم
Download New Music Moein Z – Man Asheghane Shaeram
+ متن آهنگ در ادامه مطلب

معین زد من عاشقانه شاعرم

متن آهنگ من عاشقانه شاعرم از معین زد

من عاشقانه شاعرم به موی پر کلاغیت
و پرسه میزنم تو را همیشه در حوالیت
همیشه میپرستمت که هر که جز تو پوچ بود
زمزمه کن به گوشم که رفتنت دروغ بود
گذشت و من هنوز هم چگونه میشود بگو
که دست و پا میزنم تو را که نه خودم چه شد
تمام دانیم و پاکی درون من
هرچه کاشتید ، خاطرات شما سبز است!
آسمان گفت امشب ، شب توستصورت قرمز گل از تب شما استچه چیزی باعث بالا رفتن عشق من شدبوسه گاهی نام شماست⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔دست خودم نیستمن فکر می کنم دست شماستاین می تواند باعث شود من با یک تبریک خشک و خالی به آینده امیدوارم!⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔شخصی به مدتی کنار شما احتیاج داردکاری نکنید! فقط باش⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
احراز ایثارگری مطابق آیین‌نامه انجام می‌شود
مدیرکل پذیرش و امور اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تشریح فرایند احراز ایثارگری گفت: احراز ایثارگری بر اساس مواد آیین‌نامه «تعیین و احراز مصادیق عملی شهید، در حکم شهید و سایر مصادیق ایثارگری» انجام می‌شود و عملاً امکان اعمال سلیقه و احراز خارج از مفاد آیین‌نامه وجود ندارد. خبرگزاری راست قامتان: حجت‌الله فرهادی با بیان اینکه احراز شهادت و جانبازی بر اساس آیین‌نامه مربوطه
ادامه مطلب
در قانون رسیدگی به تخلفات اداری، اقدماتی از قبیل نقض قوانین و مقررات مربوط، ایجاد نارضایتی در ارباب رجوع با انجام ندادن یا تاخیر در انجام امور قانونی آنها بدون دلیل، تبعیض یا اعمال غرض یا روابط غیراداری در اجرای قوانین و مقررات نسبت به اشخاص، کم‌کاری یا سهل‌انگاری در انجام وظایف محول شده، ارائه گواهی یا گزارش خلاف واقع در امور اداری و سوءاستفاده از مقام و موقعیت اداری، تخلف از قانون و مقررات محسوب شده و بعضی از آنها به استناد قانون مجازا
رمان تدریس عاشقانه یک رمان عاشقانه و استاد دانشجویی به قلم ترنم میباشد که هم اکنون میتوانید با لینک مستقیم و فرمت pdf بدون سانسور و رایگان برای اندروید و ایفون و کامپیوتر و لپ تاپ از مجله اینترنتی هیلتن اقدام کنید. این رمان هم اکنون درحال تایپ بوده و تا آخرین پارت منتشر شده در سایت قرار داده شده است.
خلاصه و دانلود رمان تدریس عاشقانه
رمان تدریس عاشقانه یک رمان استاد دانشجویی هست که داستان دانشجوی شیطون و جذابی رو روایت میکنه که عاشق استادش
فرزندم:
یکی از نشانه های اهل توحید و ولایت، عالم پرور بودنشان است، در هر سرزمینی که که عَلَمِ علم برافراشته بود بدان مردمان آن سرزمین قوه و منه ای دارند... منتها باید بدانی که علم چیست... در عصر ما غرب را سرزمین علم میپندارند و این یکی از بزرگترین فریب های عصر ما بود... اهلش میدانند که آن اندازه از علم هم که در مغرب زمین ظهور کرد به واسطه سرقت علمی شان بوده... هرگز تاریخ برای تو نگفته که چرا بیش از 400 هزار کتاب خطی علمی از سرزمین ما باید در کتابخانه
رمان تدریس عاشقانه یک رمان عاشقانه و استاد دانشجویی به قلم ترنم میباشد که هم اکنون میتوانید با لینک مستقیم و فرمت pdf بدون سانسور و رایگان برای اندروید و ایفون و کامپیوتر و لپ تاپ از مجله اینترنتی هیلتن اقدام کنید. این رمان هم اکنون درحال تایپ بوده و تا آخرین پارت منتشر شده در سایت قرار داده شده است.
خلاصه و دانلود رمان تدریس عاشقانه
رمان تدریس عاشقانه یک رمان استاد دانشجویی هست که داستان دانشجوی شیطون و جذابی رو روایت میکنه که عاشق استادش
دانلود آهنگ جدید معین زد من عاشقانه شاعرم
دانلود آهنگ معین زد به نام من عاشقانه شاعرم کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده من عاشقانه شاعرم با صدای معین زد از جوان ریمیکس
Download New Music Moein Z – Man Asheghane Shaeram

موزیک جدید معین زد در حال آماده سازی می باشد.
جدیدترین ساخته معین زد من عاشقانه شاعرم نام دارد.
امیدوارم موزیک از کیفیت خوبی برخوردار باشد.
متن آهنگ من عاشقانه شاعرم از معین زد
من عاشقانه شاعرم
امروز می خواهم یک خواننده بسیار با استعداد را به شما علاقه مندان به موزیک ایرانی معرفی کنم. برای دانلود آهنگ علی یاسینی در ادامه این پست با ما باشید.
بیوگرافی علی یاسینی
یکی از پرطرفدار ترین خوانندگان حال حاضر سبک پاپ علی یاسینی است که از کودکی علاقه خود را به موسیقی نشان داده است. یاسینی در تاریخ 14 آذر 1375 در شهر تهران به دنیا آمده است. او در یک خانواده 4 نفره بزرگ شده است و در دانشگاه نیز رشته معماری را دنبال کرده است و لیسانس این رشته را نی

امروز قصد دارم شما رو با یکی از
محبوب ترین خوانندگان سبک پاپ در داخل کشور آشنا کنم. تقریبا همه ما بابک جهانبخش
را می شناسند و آهنگ عاشقانه زیادی از او گوش کرده ایم، حال در این پست قرار است
با جهانبخش و آثارش بهتر آشنا بشیم.

بابک جهانبخش
را بهتر بشناسیم
در ابتدا باید گفت که بابک جهانبخش در
ایران متولد نشده است. او در سال 1362 در شهر «بوخوم» آلمان متولد شده است و در همان
کودکی موسیقی را در آلمان یاد گرفت. او در سن 5 سالگی شروع به یاد گرفتن
پیان
تخم لقی که کواکبیان در دهان بقیه انداخت، همه
را از زیان های مادی و معنوی این تفکر دور کرد. بطوریکه نمی دانند: این مردم
سالاری دینی، سالانه فقط 120میلیارد دلار به ایران ضرر می زده است. در واقع درآمد
نفتی کل مملکت، در راهی صرف شده که نباید شده! طبق فرمان اولیه امام خمینی به
کارگران اعتصابی شرکت نفت، قرار بود که فروش نفت کاهش یافته، و برای نسل های اینده
ذخیره شود. اما مردم سالاری باعث شد: تا نفت را به زور بفروشند و پولش را هم
نگیرند! یا مانند انسان ه
ماهیت هر انقلابی جهانی است، زیرا جهان بینی دارد، و می خواهد جهان را تغییر دهد. اما وقتی جلوی ان را می گیرند، چه می شود؟ انقلاب اسلامی ایران، در همان روزهای اول به جهان صادر شد! وقتی که امام خمینی در پاریس، سخنرانی می کرد همه دنیا می شنیدند، و می دانستند چه می گوید، و چه می خواهد. اما باور ان برایشان مشکل بود. می گفتند یعنی یک نفر می تواند: اینهمه قدرت ها را از بین ببرد؟ وقتی امام خمینی پای به ایران نهاد، یک درجه از این اطمینان حاصل شد: جهان دید که
ســـــــــــــــلام
بعدازمدتی دوباره  اومدم
ببخشید اگه رفت و آمدم کم شده
 صادقانه بگم  دلیلش.
 روحیه خوبی نداشتم
 ازکجا شروع کنم
گفته بودم تنها جایی ک ارومم کنه وبلاگمه
کلی دلگیرم.از  همه ووووو  همه
روزگار بلایی سرم برد که کلا نمی دونم زنده ام یانه...
خیلی چیزا یادم رفت بعضی ها فراموشم شدن
کاش الزایمرم شدیدتر می شدتافراموش می کردم...

هیــــــــــــــس
خیلی وقته مرده ام دوستان
...اره خیلی وقت است مرده ام...دلــــــم می خواهد ببارم،کسی نپر
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها
غدیر؛ نصب جانشین و توجه به مسأله امامت

1.76 مگابایت
دریافت فایل فلش -  دریافت کد

جهت مشاهده ادامه این مطلب (و سایر مطالب) بر روی تصویر مربوطه کلیک نمایید
 برخی نکات مربوط به سوره ق آیات 16 الی 35

موارد مرتبط:
قرائت قرآن با صدای آیت الله امام خامنه‌ای / قرائت‌های رهبر انقلاب/ تلاوت قرآن توسط آیت الله امام خامنه‌ای

سایر موارد
مذاکره با آمریکا / راب

1.76 مگابایت

نماهنگ | آزمون بزرگ عزت

مشاهده
/ دریافت نماهنگ به همراه کد و موارد بیشتر

جهت مشاهده ادامه این مطلب (و سایر مطالب) بر روی تصویر
مربوطه کلیک نمایید

به اروپایی ها
اعتماد نکنید

بخش صوتی:

دفاع جانانه

دریافت
صوت به همراه کد و موارد بیشتر

موارد مرتبط

مذاکره ب

1.76 مگابایت

نماهنگ | خروج عملی اروپا از برجام

حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای: «علاوه بر اینکه در مقابل آمریکا نَایستادند، خودشان هم در عین اینکه مدام به ما تأکید کردند و میکنند که «نبادا از برجام خارج بشوید»، عملاً از برجام خارج شده‌اند؛ یعنی حتّی تحریمهای جدیدی را علیه ایران

1.76 مگابایت

حضرت آیت الله امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی
در دیدار نخست وزیر عراق: 17 / فروردین / 1398
کاری کنید که نظامیان امریکایی هرچه زودتر از عراق خارج شوند
هدف آمریکا از حضور در عراق را فراتر از حضور نظامیِ صرف:
آنها به دنبال حضور و منافع بلندمدت و تشکیل دولتی همچون د

1.76 مگابایت

جلسه ویژه بررسی آخرین وضعیت مناطق سیل‌زده و اقدامات انجام‌شده
در حضور حضرت آیت الله امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی
13 / فروردین / 1398
همه اقدامات لازم تا رفع مشکلات مردم سیل‌زده با جدی

1.76 مگابایت

نماهنگ | پاداش مجاهدت در راه خدا

منبع فیلم به همراه کد و موارد بیشتر

روی سخن پیش از همه با دینداران است
سید شهیدان اهل قلم سید مرتضی آوینی:
روی سخن، پیش از همه با دینداران است، آنان که فریاد

1.76 مگابایت

مواضع کنونی سه کشور اروپایی نشان می‌دهد قبل از اینکه به فکر برداشتن تحریم‌های ایران و دادن تضمین‌های واقعی باشند، همزمان نگران خروج ایران از برجام و خواهان مذاکره در‌باره قدرت دفاعی ایران هست

1.76 مگابایت

یادداشت علیرضا پناهیان
ولایت‌گریزی پنهان
بحث درباره‌ی ولایت را به گونه‌های مختلفی می‌توان مطرح کرد. "ولایت‌پذیری" و "ولایت‌گریزی" را هم می‌توان به صورت‌های گوناگون مورد مطالعه قرار داد. یکی از منظرها که در قرآن کریم هم آمده، این است که بحث پیرامون ولایت را از "ن

1.76 مگابایت

به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم صلّی اللَّه‌ علیه‌ و آله

شرح حدیث اخلاق | یقین

دریافت فیلم به همراه کد و موارد بیشتر

منبع: کلیک بر روی تصویر زیر

صوت: انسان ۲۵۰ ساله

منبع صوت به همراه کد و مو

1.76 مگابایت

شرح حدیث اخلاق | یقین

منبع صوت به همراه کد

1.76 مگابایت

شرح حدیث اخلاق | یقین

منبع صوت به همراه کد و مو

1.76 مگابایت

ماجرای شام

دریافت صوت به همراه کد و موارد بیشتر

ایران و یمن دو بال ظهور هستند؛ علت جنگ یمن جلوگیری از ظهور امام زمان (عج) است
Your browser does not support the video element.
دریافت فیلم
دریافت کد فیلم:
<video width="320" height="240" controls="controls"><source src="https://hw18.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/fd40d791ad18aa50e2b0b1583d8

1.76 مگابایت

ماجرای شام

دریافت فیلم
دریافت کد فیلم:
<video width="320" height="240" controls="controls"><source src="https://hw18.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/fd40d791ad18aa50e2b0b1583d8

1.76 مگابایت

ماجرای شام

دریافت فیلم
دریافت کد فیلم:
<video width="320" height="240" controls="controls">
<source
src="https://hw18.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/fd40d791ad18aa
بسم الله الرحمن الرحیم
Wellaye Tadabor of some of Versuses in Chapter 13 of Quran
#Wellaye_Tadabor_of_Quran
#Yusuf_Versues_53_To_63
وَمَا أُبَرِّئُ نَفْسِی ۚ إِنَّ النَّفْسَ لَأَمَّارَةٌ بِالسُّوءِ إِلَّا مَا رَحِمَ رَبِّی ۚ إِنَّ رَبِّی غَفُورٌ رَّحِیمٌ ٥٣   الی ...فلَمَّا رَجَعُوا إِلَىٰ أَبِیهِمْ قَالُوا یَا أَبَانَا مُنِعَ مِنَّا الْكَیْلُ فَأَرْسِلْ مَعَنَا أَخَانَا نَكْتَلْ وَإِنَّا لَهُ لَحَافِظُونَ ٦٣
And I do not acquit myself. Indeed, the soul is a persistent enjoiner of evil, except those upon which my Lord has mercy. In

1.76 مگابایت

هشتمین پاسداشت ادبیات
جهاد و مقاومت برگزار خواهد شد

نیروهای جهادی جانباخته در حادثه واژگونی
قایق گمیشان «شهید خدمت» محسوب می‌شوند

جهت مشاهده ادامه این مطلب (و سایر
مطالب) بر روی تصویر مربوطه کلیک نمایید

سوغات فرنگ
 حضرت
آیت‌الله امام خامنه‌ای:
«رضا خان ق
بسم الله الرحمن الرحیم
Wellaye Tadabor of some of Versuses in Chapter 13 of Quran
#Wellaye_Tadabor_of_Quran
#Yusuf_Versues_53_To_63
وَمَا أُبَرِّئُ نَفْسِی ۚ إِنَّ النَّفْسَ لَأَمَّارَةٌ بِالسُّوءِ إِلَّا مَا رَحِمَ رَبِّی ۚ إِنَّ رَبِّی غَفُورٌ رَّحِیمٌ ٥٣   الی ...فلَمَّا رَجَعُوا إِلَىٰ أَبِیهِمْ قَالُوا یَا أَبَانَا مُنِعَ مِنَّا الْکَیْلُ فَأَرْسِلْ مَعَنَا أَخَانَا نَکْتَلْ وَإِنَّا لَهُ لَحَافِظُونَ ٦٣
And I do not acquit myself. Indeed, the soul is a persistent enjoiner of evil, except those upon which my Lord has mercy. In

1.76 مگابایت

بنّای عارف + صدای شهید برونسی

منبع صوت به همراه کد و موارد بیشتر

قرائت وصیتنامه شهید آشوری توسط آیت‌الله امام خامنه‌ای

همسفران مهر / مادر شهید

پلاک | شهید محمد جهان آرا

منبع صوت به همر

1.76 مگابایت

جهت مشاهده ادامه این مطلب (و سایر مطالب) بر روی تصویر
مربوطه کلیک نمایید

بیانات امام خامنه
ای در دیدار اقشار مختلف مردم‌ در روز نیمه‌ی شعبان 1387/05/27
... امروز شما به اوضاع دنیا نگاه کنید، همان چیزی که در روایاتِ مربوط به ظهور ولی
عصر (ارواحنا فداه) وجود دارد، امروز

1.76 مگابایت

فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:۲۸ / فروردین / ۱۳۹۸
ثبت تصاویری از خدمات متواضعانه نیروهای ارتش به مردم موجب ماندگاری این برگ‌های زرین در حافظه تاریخ:
اینکه یک سرهن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها